NOVINKY

04.06.2018

Koncem června očekáváme narození štěňat ze spojení našeho Asconia di Witigenove(Agnes od Nebeské brány x Ulisse di Casamassima) a Birra (Circe di Witigenove x Garibaldi). Doufáme, že se vše vydaří a brzy budeme moci přidat další informace.

 

 

 

 

 

11.07.2016

18.06. 2016 se narodila dlouho očekávaná štěňata ze spojení Ch.Italiano Circe di Witigenove x Garibaldi. Narodilo se 7 kluků a 6 holek, pouze 2 kluci a 1 fena jsou v bílooranžové variantě. V současné době jsou volní pouze poslední  3 pejsci. Více informací o tomto vrhu a Circe di Witigenove najdete již brzy na našich stránkách.

Circe di Witigenove — Campione italiano di belezza, European winner.   

 

 

 

 

 

30.06.2013

Opět po delší odmlce přinášíme pár novinek, bohužel to asi není úplně všechno, ale nějak nestíháme. Mimo jiné skvělou novinkou je to, že v USA se narodilo 10 nádherných štěňat po našem Bartolomeovi a na Kypru se narodil 8 štěňata po naší Bice. Až budeme mít chvilku , tak připravíme fotografie. Z našeho posledního, opět velmi početného vrhu - 13 štěňat, se všem vede dobře a majitelům dělají radost. Bohužel Crocefissa jsme museli od majitelky vzít.

Clarenzio di Witigenove – z vrhu res.BEST PUPPY  IN THE SHOW BOB, BEST PUPPY in BREED

Clarenzio war erst nur aus zwei Ausstellungen, aber er het wirklich exzellente Ergebnisse erhalten:

Fylde Kennel Association - Best Any Variety Minor Puppy Dog and Res. Best Puppy in Show 

Border Counties Gundog Club - Best of Breed und Best Puppy in Breed Bracco Italiano

 

Circe di Witigenove – BOB a BEST PUPPY IN THE SHOW

Circe mit der waren wir diesen Jahr ganze Woche in Italien, war auf der Ausstellung in  Villa d’Ada, wo sie hat die Ergebnisse Vorzüglich 1, BOB und dann sie war proklamiert wie Am besten Welp auf der Ausstellung BIS PUPPY!!

Weil sie ist wirklich prächtiges Kind :)

 

Bacchus di Witigenove – Slovenský šampion krásy

Bacchus , který se vrátil z Korsiky, se zúčastnil dvoudenní výstavy Nitra Derby Winner show se skvělými výsledky:

2x CAC, 2x CACIB, 1xBOB, 1xBOS a také se stal Slovenským šampionem krásy. Gratulujeme. Především, ale gratulujeme majitelům k nádherné holčičce, kterou teď Bacchus svědomitě hlídá.

Argento di Witigenove  - KLUBOVÝ VÍTĚZ 2013

Asconio jel letos na klubovku jenom jako divák, ale naše barvy hájil Argento, který se právem stal klubovým vítězem, protože je to krásný pes v plné síle, který  mimo jiné získal na Doppel CACIB Ausstellung Klagenfurt 01.06.2013 – V1, CACA, CACIB, BOB a BIG2. Gratulujeme!!!!
Na klubovou výstavu byla přihlášena i naše Beppina, která získala ve tř. Šampionů V1, bez zadání titulu. Těžko říct, jestli rozhodnutí pana rozhodčího Navrátila mohlo ovlivnit i to, že všechny tituly, včetně KV a BOB zadal ještě před tím než do kruhu vůbec nastoupili Italští ohaři ve zbarvení –bílohnědá, a tak jí už vlastně ani žádný titul zadat nemohl:)), no ale my už dneska víme, že stát se může úplně všechno a hlavně, že o nic nejde.

Crocefisso byl odebrán od majitele

Nicméně v rámci chovatelství se člověk nesetkává jenom s radostnými a úsměvnými věcmi.Na konci května jsme si vzali zpět od majitelky  ( pes byl odebrán bez vrácení peněz) Crocefissa. Více….

 

22.01.2013

V letošním roce jsme opravdu zanedbávali naše stránky, o to víc jsme se snažili věnovat našim psům. Určitě největší událostí roku 2012 je narození 13 štěňat, z nichž většina si již užívá nové domovy a některá ještě čekají na letadlo:))) Z tohoto vrhu byla 2 štěňata exportována do země původu - do Itálie,což považujeme za splněný sen a opravdu obrovský úspěch naší chovatelské stanice. Všem majitelům našich štěňat přejeme mnoho úspěchů a hodně radosti s jejich novými kamarády.

S Asconiem jsme se na podzim zúčatnili těchto akcí.

Všestranné zkoušky ohařů – I.cena, 3.místo, 479 bodů – Nejlepší pole

Memoriál Luďka Hejného o pohár Prem.kláštera – 2. místo, r. CACIT, CACT, Nejlepší pole

Spec. výstava Milevsko – DualCh. Asconio di Witigenove –V1, CAC, Vítěz.spec.výstavy, BOB, BIS

                                                    Ch. Argento di Witigenove– V1, CAC …..více se dočtete v AKCÍCH

 

 

02.01.2013

Přidali jsme kompletní galerii VRH „C“,   další informace najdete v sekci ODCHOVANÁ ŠTĚŇATA VRH „C“

Dále jsme přidali Galerii z Itálie 2011 a 2012.

 

30.12.2012

Našim štěňatům již bylo 8 týdnů a tak postupně začali odjíždět do nových domovů. Z toho spojení jsou ještě volní 2 psi Cherubino a Cristiano.  Pro případné zájemce o tato štěňata jsme přidali fotogalerii s aktuálními fotografiemi volných psů.

 

 

 

01.11.2012

Štěňata dnes slaví první týden a tak jsme jim přidali nějaké fotky.

26.10.2012

25.10. 2012 se narodila dlouho očekávaná štěňata ze spojení CH. Beppina di Witigenove x Aston Martin Dei Sanchi !!! Narodilo se 7 kluků a 6 holek, pouze 2 kluci jsou v bílooranžové variantě. Fotografie budeme postupně přidávat do fotogalerie ŠTĚŇATA 2012  a aktuální fotografie a informace jsou také na našem facebooku.

 

 

20.09.2012

Na konci srpna jsme se vrátili z Itálie kde jsme byli na krytí a tak jsme aktualizovali rubriku plánovaná štěňata. Otcem štěňat bude velice úspěšný mladý pes Aston Martin dei Sanchi a matkou naše  „Pepča“ (Ch. Beppina di Witigenove).

 

 

15.08.2012

Po delší odmlce přinášíme pár informací z uplynulých dnů. Je toho celkem dost, tak začneme asi výstavami.

Ch. Argento di Witigenove – BIG 1 na NV Klatovy

Argento který se pravidelně umisťuje v závěrečných soutěžích přidal ke svému skvělému úspěchu na Světové výstavě v Salzburku, kde získal titul res.CACIB ( res.Světový vítěz) další nádherný výsledek. Na národní výstavě v Klatovech již podruhé získal BIG1 a vyhrál tak podruhé FCI skupinu č.VII. Dále získal na MVP Leszno V1, CWC, CACIB, BOB.

 

Bacchus di Witigenove – ris. CAC Národní výstav ITÁLIE,   vyšetření DKK 0/0

Bacchus jako další z našich štěňat vyrazil na výstavu do Itálie a opět s nádherným výsledkem. Na NV výstavě v Castelnuovo Vicentinove třídě otevřené získal ris.CAC.

 

Raduno Razze Italiane Volta Mantovana 2012

Začátkem června jsem vyrazili na tradiční Italskou výpravu, kde jsme se s Bandoubraccoti a letos poprvé i s Valerií zúčastnili Klubové výstavy Italských plemen. Výsledky nás opět velice potěšily a mile překvapily, akorát jsme až na místě zjistili, že ve tř. Šampionů se na této akci tituly nezadávají, což má samozřejmě svojí logiku:))

Ch. Asconio di Witigenove – ECC2

Ch. Beppina di Witigenove – ECC1

Bacchus di Witigenove – ECC3 – tř.otevřená

 

Argento a Asconio složili LESNÍ ZKOUŠKY, Beppina složila  VODNÍ ZKOUŠKY

Sice toho máme letos celkem dost, ale i tak se snažíme nezahálet a tak jsem s Asconiem vyrazili na Lesní zkoušky. Na vlečce s liškou Asconio usoudil, že lišky stačila na ohrádce, po vypuštění, se posadil a se zájmem sledoval, co se bude dít. Díky tomuhle kousku spadl Asconio do III.ceny i když zbytek zkoušek odešel se samými čtyřkami a jedinou trojkou. S Beppinou jsme vyrazili na Vodní zkoušky, které složila v druhé ceně.

Ch.Asconio di Witigenove - Lesní zkoušky  - III.cena, 220 bodů, lim.známka vlečka s liškou

Ch. Beppina di Witigenove - Vodní zkoušky - II.cena,   72 bodů

No a jestli si někdo myslí, že Argento je úspěšný pouze na výstavách, tak to tak opravdu není. Po tom co loni složil Podzimní zkoušky I.cena a na poháru Halali ( Specielní zk. Vodní práce) obsadil 3. místo, složil Lesní zkoušky ve III. ceně, je to neuvěřitelné, kvůli vlečce s liškou. Oba kluci obdrželi ze stěžejní disciplíny LZ  -barvy hodnocení 4, což je jistě známkou dobrého nosu.

Ch.Argento di Witigenove - Lesní zkoušky - III.cena, 201 bodů, lim.známka vlečka s liškou

 

01.06.2012

ARGENTO  - BIS, ASCONIO – BIS, BACCHUS  - BIG1, BIG5

Víkend 13. – 14. května byl pro naší CHS plný úspěchů. V sobotu se Argento zúčastnil Podkrušnohorské oblastní výstavy loveckých plemen, Bacchus se v sobotu i v neděli zúčastnil SPRING DUODANUBE v Bratislavě. No a my jsme v neděli vyrazili na Konopiště na tradiční klubovou výstavu. A výsledky nás opravdu potěšily.

 

Ch.Argento di Witigenove – V1, CAC, Oblastní vítěz a BIS – Vítěz oblastní výstavy

 

Bacchus di Witigenove – 2xV1, 2xCAC, 2xCACIB, 2xBOB a BIG1 a BIG5

 

Ch.Asconio di Witigenove – V1, Klubový vítěz, BOB, BIS – Vítěz konopiště 2012

Ch.Beppina di Witigenove – V1, CAC, Bellinda di Witigenove – V1………………………...FOTKY

 

 

16.04.2012

MVP České Budějovice  - Asconio BIG 2

CH. Asconio di Witigenove - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2

CH. Beppina di Witigenove  - V1, CAC, CACIB

Bellinda di Witigenove - V1….fotky si můžete prohlédnout v galerii VÝSTAVY 2012, bohužel jsme měli vybitý foťák.

 

Baldovino di Witigenove Šampion Moldávie a titul CAC na Národní výstavě v Bulharsku

Dále se můžete prohlédnout pár nových fotek s CH. Baldovina, Bianky a CH. Bartolomea.

 

 

16.03.2012

Naší  Beppině byl oficiálně přiznán titul ČESKÝ ŠAMPION KRÁSY

 

Také si můžete prohlédnout pár nových fotek - Bacchuse, Antonia, Belindy a Aidy.

 

06.02.2012

DUOCACIB Brno  2012

V sobotu jsme se s naší Beppinou zúčastnili mezinárodní výstavy DUOCACIB BRNO posuzoval Ing.Vlasák a výsledky:

Beppina di Witigenove - V1, CAC, CACIB………….fotky si můžete prohlédnout v galerii VÝSTAVY 2012

Šampion šampionů 2011 - Argento BIG 5

 

Také přinášíme jednu o trochu starší „novinku“. Argento di Witigenove se v Top hotelu Praha zúčastnil soutěže Šampion šampionů 2011 a ve skupině obsadil  4.místo - tedy BIG 5. Majitelům gratulujeme a Argentovi přejeme pořád tak veselou náladu. Fotky a videa si můžete prohlédnout u Argenta na stránkách.

 

31.12.2011

Do alba pro rok 2011 jsme vybrali a přidali pár fotek, které jsme v průběhu roku nasbírali. No a samozřejmě chceme všem návštěvníkům našich stránek popřát všechno nejlepší v roce 2012.

26.11.2011

Přidali jsme pár nových fotek Bartolomei, jak si užívá loveckou sezonu.

 

01.11.2011

Aktualizovali jsme galerii VRH „B“, kde si můžete prohlédnout fotky 

Bartolomea, Bacchuse, Balabana, Baldovina, Barbary, Bartolomei, Belindy, Beppiny, BiceBianca

 

18.10.2011

V sobotu jsme se spolu s majitelkou Belindy zúčastnili Speciální výstavy v Milevsku se skvělými výsledky:

Belinda di Witigenove – mezitřída: V1, CAC, VÍTĚZ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY

Beppina di Witigenove – tř.pracovní V1, CAC

Obě holky se velice pěkně předvedly a také si odnesly moc hezké posudky.

Fotografie z výstavy v Milevsku naleznete zde.

 

Další skvělá zpráva.

CH.Argento di Witigenove  - složil PODZIMNÍ ZKOUŠKY  v I.ceně a získal titul SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY.

Majitelům velice gratulujeme a samozřejmě děkujeme za odvedenou práci.

 

14.10.2011

Beppina di Witigenove –  Podzimní zkoušky, I.cena 289 bodů,titul CACT

Zkoušky, které pořádal OMS Mladá Boleslav a KKO složila naše Beppina již podruhé v I. ceně se třemi trojkami a to ve věku 16 měsíců a získala svůj druhý CACT.

          

    

Beppina a Belinda di Witigenove -  vyšetření DKK 0/0

Beppina tímto splnila poslední podmínku k uchovnění !!

                                                          

Bartolomeo di Witigenove – V1, Nejlepší pes, BOB a BIG 3

výstava ve Westfield Massachusetts USA – gratulujeme!!!

 

Argento di Witigenove – Mezinárodní výstava Wroclaw 2011  - V1, CAC, CACIB, BOB –  gratulujeme!!

                                                                      

                                                                                              

                                                                                                              

23.08.2011

Memoriál Josefa Luxe – Beppina di Witigenove – 2. místo, res.CACT

 

V sobotu jsme se s naší nejmladší Beppinou zúčastnili Memoriálu Josefa Luxe se zadáváním titulů CACT a res.CACT, který tradičně pořádal KBO. Na tuto poměrně prestižní soutěž bylo přihlášeno 25 psů a 14 dokončilo.

Beppina ve svých 14 měsících předvedla perfektní práci v poli a na tomto náročném memoriálu obsadila kvůli snížené známce z chůze na vodítku :))  nádherné 2.místo s 217 body z 220 možných  a opravdu zaslouženě získala titul res.CACT, neboť byla nejen nejlépe pracujícím Italským ohařem, ale i nejlépe umístěným psem ze všech zúčastněných plemen sdružených v KBO.   Fotky z Memoriálu Josefa Luxe.

                                                                                                                                              

Celkové výsledky najdete zde na stránkách Českého pointer – setter klubu.

 

18.07.2011

Před čtrnácti dny jsme se vrátili z Itálie, kde jsme se zúčastnili několika výstav. Největší radost nám udělal úspěch našich psů na Klubové výstavě „RADUNO NAZIONALE  RAZZE ITALIANE – VOLTA MANTOVANA“

 

CH.Asconio di Witigenove     – tř. pracovní ECC 3

ICH.Agnes od Nebeské brány – tř. pracovní – ECC 2, ris CAC

Bacchus di Witigenove    – tř.mladých – ECC 1, BOJ, nejlepší mladý jedinec ( v Itálii se CAJC nezadává)

Beppina di Witigenove    – tř.mladých – ECC 1…….více čtěte v AKCÍCH

                                                                                      

Fotogalerie z klubové výstavy VOLTA MANTOVANA

 

10.06.2011

Máme dvě skvělé novinky.

Asconio di Witigenove - uděleny tituly ČESKÝ ŠAMPION KRÁSY a ČESKÝ ŠAMPION PRÁCE!!!!!!!!

Belinda di Witigenove  - NV Klatovy - V1, CJC, BOJ - gratulujeme.

 

A ze Švýcarska nám přišli naprosto úchvatné fotky s Agottem, je vidět, že Italský ohař je opravdu univerzální pes:))))

 

31.05.2011

Štěňatům z druhého vrhu je právě dnes jeden rok. Chtěli bychom jim také touto cestou popřát všechno nejlepší k jejich dnešním narozeninám.

 

30.05.2011

S mírným zpožděním přinášíme úžasnou zprávu. Argento di Witigenove se zúčastnil dvoudenní výstavy v Litoměřicích s těmito výsledky.

NV Litoměřice – V1, CAC, Národní vítěz, BOB a BIG5

MVP Litoměřice  - V1, CAC, CACIB, BOB a  BIG1!!!

Majitelům děkujeme a samozřejmě gratulujeme k nádhernému úspěchu………….FOTO.

 

22.05.2011

S Asconiem jsme se zůčastnili dalších zkoušek, tentokrát Memoriálu Václava Vančury. Asconio podal v náročném terénu velice pěkný výkon a vyběhal si  I.cenu, 217 b. a titul CACT……..pár fotek.

 

10.05.2011

MVP České Budějovice 23.-24.4.2011 s následujícími výsledky

Asconio di Witigenove – V1, CAC, CACIB, BOB a nakonec také BIG4

Beppina di Witigenove – V1, CAJC

Bellinda di Witigenove V1………Fotky z výstavy

 

Memoriál MVDr.Soukupa, kde si naše nejmladší  Beppina vyběhala I.cenu, 213 b. a titul CACTFotky ze zkoušek

V galerii JARO/LÉTO 2011 je pár nových fotek a  majitel Baldovina nám zaslal překrásnou fotku.

 

10.04.2011

Po delší odmlce jsme nachystali pár novinek.

Antonio„Ares“se zúčastnil své první výstavy a hned  byl posouzen jako nejlepší IO-IHA Berlin V1, CAC, CACIB, BOB

Bartolomea „Carla“ se jako první štěně z vrhu „B“ zúčastnila zkoušek z výkonu a také se skvělým výsledkem - na Derby , které pořádal Klub Něm.krátkosrstých ohařů Hamburk získala I.cenu

Ulisse di Casamassima otec štěňat získal v obrovské konkurenci  Klubové výstavy Italských ohařů v Piacenza V1 a titul CAC.

Všem velice gratulujeme!!!!!

Dále jsme přidali nové fotky Agotta a Belindy. V galerii JARO/LÉTO 2011 si můžete prohlédnout pár nových fotek našich domácích.

 

09.03.2011

Uplynulý víkend jsme se sešli se dvěma našimi štěňaty. Na Konopišti s Argentem a do Mladošovic přijel Bacchus. Pár fotek si můžete prohlédnout v galerii JARO/LÉTO 2011.

26.02.2011 Přidali jsme pár fotek Bacchuse, Beppiny a z Massachusetts nám přišel krásný dárek. Majitelům děkujeme!!

 

09.02.2011

Minulou sobotu jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy DUOCACIB Brno. Asconio obdržel od Slovinského rozhodčího res.CACIB. Beppina a Belinda získaly ve třídě dorostu Velmi Nadějné.

Argento di Witigenove, který se zúčastnil výstavy v neděli a obdržel res.CAC. Pár fotografií z této akce si můžete prohlédnout v galerii VÝSTAVY 2011-SHOWS 2011.

 

25.01.2011

Bartolomeo  „Romo“, je od uplynulého víkendu CH. Bartolomeo di Witigenove. Zůčastnil se dvoudenní výstavy ve Whitesboro ( New Jersey), kterou pořádal UKC.  Během těchto dvou dnů získal ocenění EXC1, nejlepší pes, BOB, BIG 2, BIG 3 a nakonec vyhrál skupinu Gun Dog, tím nasbíral potřebných 100 bodů a byl mu udělen titul Champion UKC. Paničce a handlerce Lori děkujeme a posíláme gratulace!!!

 

21.01.2011

Pokud vás zajímá, jak rostou naše štěňata,můžete si prohlédnout  fotografie : Biondiny, Bice, Baldovina, Bartolomea a jednu zajímavou fotku Bacchuse.

 

06.01.2011

Naše Agnes oslavila své páté narozeniny a tak jsme přidali pár fotografií z „oslavy“ do fotogalerie LÉTO/PODZIM.

Přejeme jí i všem sourozencům hodně štěstí a zdraví do dalších let.

 

19.12.2010

Za nezbytné pomoci majitelů našich štěňat jsme pro vás zaktualizovali galerii VRH „B“ 2010 . Další fotografie všech štěňat ve věku cca 6 měsíců můžete vidět v jejich samostatných galeriích. Všem majitelům našich štěňat mnohokrát děkujeme!

 

10.12.2010

Přidali jsem fotografie z Esposizione Internazionale Canina CREMONA  2010 a také fotografie z našeho podzimního pobytu v Itálii.

 

04.12.2010

Tento týden jsme se vrátili z Itálie, kde jsme se mimo jiné zúčastnili Mezinárodní výstavy v Cremoně, na tuto výstavu bylo přihlášeno 24 Italských ohařů.

Asconio di Witigenove obdržel v pracovní třídě hodnocení - ECC 1, CAC

 

17.11.2010

Za vydatné a nezbytné pomoci majitelů našich štěňat jsme pro vás připravili NAROZENINOVÉ ALBUM štěňat z prvního vrhu ve věku 2 let. Všem majitelům našich štěňat mnohokrát děkujeme!

 

15.11.2009

Do fotogalerie LÉTO/PODZIM jsme přidali pár  fotografií ze sobotního bažantího honu.

 

09.11.2010

Všem štěňatům z 1. vrhu přejeme vše nejlepší k jejich dnešním 2. narozeninám. Ve spolupráci s jejich majiteli připravujeme narozeninovou fotogalerii.

 

24.10.2010

Díky majitelům našich štěňat, kteří nám poslali fotky štěňat jsme mohli aktualizovat galerii:

Bartolomee, Bacchusovi a z prvního vrhu Antoniovi.

 

 

20.10.2010

Baldovino a Bice odletěli minulou středu do svých nových domovů na Kypru. Let zvládli výborně a jak nám již psali jejich noví páníčci „ostrovní klima“ jim svědčí :))

A tak jim zbývá jen popřát hodně štěstí!!!

 

 

12.10.2010

V pátek jsme se rozloučili s dalším z našich štěňat – BARTOLOMEO di Witigenove odletěl do Massachusetts v USA, let zvládl dobře a teď si už naplno užívá přízně nových páníčků.

V sobotu na MVP České Budějovice -  Asconio di Witigenove V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 5

 

 

26.09.2010

V sobotu 25.09.2010 složila Agatha di Witigenove zkoušky vloh v I. Ceně, nos 4, 206 b. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalších zkoušek:))

 

21.09.2010

NEDĚLE - 19.10.2010  ESPOSIZIONE NAZIONALE CANINA DI VENEZIA
ASCONIO DI WITIGENOVE ECC1, CAC, BOB, BOG 3, 2° POSTO RAZZE ITALIANE

Fotografie z národní výstavy Benátky 2010               Fotografie z výletu do Benátské laguny

 

13.09.2010

Do galerie LÉTO/PODZIM jsme přidali pár aktuálních fotografií volných štěňat.

 

31.08.2010

Asconio di Witigenove PZ – I.cena, CACT

Minulou středu složil Asconio opravdu náročné Klubové PZ (I.cena, 281 b.),které pořádal KKO.V naší skupině uspěli pouze 2 psi z 6. Fotografie naleznete zde. Argento di Witigenove MVP Mladá Boleslav – V1, CAC, CACIB, BOB

No a poslední dnešní novinou je, že dnes ráno odjela Bianca se svými novými páníčky do  Oftringenu ve Švýcarsku.

 

23.08.2010

Argento di Witigenove získal tento víkend na DUODANUBE 2xV1, 2xCAC, 2xCACIB a 2xBOB.Gratulujeme.

Aktualizovali jsme karty Bartolomeovi, Baldovinovi, Biance, Biondině a Bice.

 

17.08.2010

Uplynulý týden byl ve znamení návštěv štěňat z prvního vrhu. Ve čtvrek se na své sourozence přijela ze Severního Porýní-Vestfálska podívat Alina. V sobotu dorazila na prázdniny Sarita (Angela), no a v neděli nás navštívil Argento. Od jehož páníčků jsme se dozvěděli skvělou zprávu – Argento složil SZVP v II.ceně se skvělými 80b.Gratulujeme a samozřejmě páníčkům děkujeme za odvedenou práci. Fotografie si můžete prohlédnout v galerii LÉTO 2010.

Dále jsme, díky novým majitelům aktualizovali karty – Bellindě, Bartolomee, Barbaře a Brunettě.

 

11.08.2010

Minulý pátek odjel Bacchus do Piešťan a do alba PRVNÍ TÝDNY jsme přidali fotky ze včerejšího dovádění na louce.

 

04.08.2010

Aktualizovali jsme  galerii VRH „B“ 2010.  a karty  Bartolomeovi, Biance, Biondině, Bice a Baldovinovi.

 

02.08.2010

Další štěňata už jsou v nových domovech. Belinda odjela do Kaplice, Balaban a Barbara odletěli do Hamburku. V sobotu nás také navštívila Angela z prvního vrhu. V albu PRVNÍ TÝDNYje pár nových fotek. V případě zájmu o fenku nebo pejska z tohoto vrhu nás můžete kontaktovat na email:info@italskyohar.cz

 

22.07.2010

Vzhledem k tomu, že naše štěňata začnou postupně odjíždět do nových domovů tak jsme každému zaktualizovali samostatnou fotogalerii. Všechna štěňata pohromadě můžete taká vidět v aktualizované galerii VRH „B“ 2010.

Do fotogalerie PRVNÍ TÝDNY jsme  přidali  nějaké nové fotky.    Video se štěňaty ve věku 7 týdnů.

 

12.07.2010

Našim štěňatům je dnes přesně 6 týdnů, a tak jsme každému zaktualizovali samostatnou fotogalerii. Všechna štěňata pohromadě můžete vidět v galerii VRH „B“ 2010.

 

09.07.2010

Do fotogalerie PRVNÍ TÝDNY jsme před víkendem přidali alespoň nějaké fotky.

 

05.07.2010

Našim štěňatům je dnes přesně 5 týdnů, a tak jsme každému zřídili samostatnou fotogalerii. Všechna štěňata pohromadě můžete vidět v galerii VRH „B“ 2010. Z tohoto vrhu jsou volné ještě 4 fenky, v případě zájmu o některou z těchto „slečen“nás můžete kontaktovat na e-mail: info@italskyohar.cz

 

03.07.2010

Do fotogalerie - PRVNÍ TÝDNY jsme přidali další fotografie štěňat z každodenního řádění na dvoře.

 

27.06.2010

Do fotogalerie - PRVNÍ TÝDNY jsme přidali fotografie štěňat z dnešní „expedice na dvůr“.

 

22.06.2010

Přidali jsme nové video se štěňaty - „Pet lahve se nebojíme“

 

20.06.2010

Do fotogalerie - PRVNÍ TÝDNY jsme zase přidali nějaké nové fotky štěňat. Jsou tam také 3 videa na kterých uvidíte, že štěňata už se umí skvěle hemžit, vrčet a pošťuchovat.

 

16.06.2010

Vzhledem k tomu, že štěňatům bylo v pondělí 14 dnů a z každého už se klube osobnost ( teda osůbka), připravili jsme FOTOGALERII - PRVNÍ TÝDNY, kde si můžete všechna štěňata prohlédnout jednotlivě a hlavně se jmény.

 

13.06.2010

Přidali jsme pár fotek z dnešního „rychlovýletu“ na Červená blata do fotoalba JARO 2010.

 

11.06.2010

Štěňatům je dnes 11 dnů, nejmenší má 980 g největší 1040 g a už na nás začínají po očkách pokukovat.

A my jsme pro vás, jako inspiraci před víkendem, připravili album - „POLOHY PO ITALSKU“.

 

08.06.2010

Máme 2 tedy vlastně 3 skvělé zprávy.

1.Agatha di Witigenove se o víkendu zúčastnila 2 výstav. NV Senec – V1, CAC, BOB a MVP Nitra – V1, CAC,CACIB

2. Ulisse di Casamassima se zúčastnil Klubové výstavy Italských plemen v Italské Volta Mantovana (IT), kde získal ocenění ECC1, CAC. Na této výstavě bylo 70 italských ohařů!!!

3. Štěňatům byl včera týden. Ještě pro upřesnění a nastínění toho, jak má Agnes ráda pravidelnost, tak máme

4 kluky – 2 bílooranžový, 2 bílohnědý  8 holek – 4 bílooranžový, 4 bílohnědý.

Aktuální fotky štěňat postupně přidáváme do fotogalerie.

 

05.06.2010

Jestli chcete vidět „12 dětí“, jak se sytí, tak klikněte sem a  jestli chcete vidět Agnes 5 dnů po porodu, tak sem:)

 

04.06.2010

Do galerie jsme přidali další fotky našich štěňat.

 

01.06.2010

V galerii je pár dalších fotek štěňat.

 

31.05.2010

Dnes, se naší Agnes a samozřejmě také  tatínkovi - Ulisse di Casamassima, narodilo 12 krásných štěňat. Narodilo se 8 holek a 4 kluci. Fotografie z prvních dnů našich štěňat naleznete zde.

 

28.05.2010

Do alba JARO 2010 jsme přidali nějaké fotečky a především si můžete prohlédnout jaké nosí Agnežka břicho.

Dále jsme aktualizovali alba Andreovi, Apokalypse, Argentovi a Agátce. Fotky najdete v dalších obrázcích.

 

23.05.2010

Včera jsme se zúčastnili MVP Litoměřice, výsledky našich štěňat:

Asconio di Witigenove - V1, CAC, CACIB, BOB

Ambra di Witigenove  - V1, CAC, CACIB. Pár fotografií z této akce.

 

11.05.2010

Přinášíme pár informací z opravdu náročného víkendu. V  sobotu jsme se s Agrippinou zúčastnili Memorialu M. Němce, který se konal nedaleko Brna. Agrippina si vyběhala  I. cenu, 212 b. a titul CACT.

V neděli jsme se zúčastnili tradiční KLUBOVÉ VÝSTAVY KONOPIŠTĚ 2010.

Asconio  - mezitřída V 1, CAC, Klubový vítěz a BOB

Kompletní výsledky najdete zde.  Zde najdete fotogalerii z výstavy.

Další skvělou zprávou je, že se konečně zúčastnilo výstavy i jedno z našich „německy mluvících“ štěňat.

Alina získala na Národní výstavě v Dortmundu ocenění V 1, CAC.

Gratulujeme všem štěňatům a přejeme hodně štěstí a dalších úspěchů.

 

05.05.2010

Aktualizovali jsem fotoalbum JARO 2010, některé z těchto fotek dělali majitelé Apokalypsy, určitě je poznáte.

01.05.2010

Dvě z našich štěňat se dnes zúčastnila výstavy a to se skvělými výsledky. A minulý víkend se výstavy zúčastnila Ambra, také s parádním výsledkem.

Ambra – MVP Č.Budějovice: V1, CAC, CACIB

Agatha  - MVP Praha:  V1, CAC

Argento – MVP Praha: V1, CAJC, BOB a v odpolední soutěži obsadil Argento skvělé 4. Místo – BIG 4

 

25.04.2010

Včera jsme se s Asconiem zúčastnili  Memoriálu MVDr. Vladimíra Soukupa, který ve výborně zazvěřené honitbě uspořádal KDO. Asconio si vyběhal I. cenu, 225 bodů, titul CACT , skvělé 3. místo a stal se tak kandidátem ŠAMPIONA PRÁCE jako jeho maminka. Fotogalerie ze zkoušek

 

21.04.2010

Včera jsme byli s Agnes na ultrazvukovém vyšetření, které nám potvrdilo, že Agnes je opravdu v očekávání:))

Více o tomto spojení .

 

18.4.2010

Další skvělá zpráva, další z našich štěňat má výsledek DKK 0/0. Agentovi gratulujeme k výsledku!!

 

03.04.2010

Přidali jsme fotografie z naší cesty „za ženichem“

 

01.04.2010

V úterý jsme se vrátili z krytí, které proběhlo v Italském Foglianu (R.E.) v neděli 28.3.2010. Více informací o tomto spojení naleznete v sekci PLÁNOVANNÁ KRYTÍ. Fotografie z této cesty přidáme co nejdříve. Další skvělá informace je, že kromě Asconia DKK 0/0 (HD A/A), má další z našich štěňat z vrhu „A“– Agatha výsledek DKK 0/0 (HD A/A).

A vzhledem k tomu, že na světě nejsou jenom radosti, tak se chceme podělit o smutnou událost a tou je, že jsme se včera museli po 14 letech rozloučit s naší labradorkou Natašou.

 

21.3. 2010

S přicházejícím jarem jsme aktualizovali rubriku PLÁNOVANÁ ŠTĚŇATA  a také rubriku FOTOGALERIE, kde jsme pro vás mimo jiné nachystali album s Italskými ohaři, které jsme potkali při našich cestách. Budeme se snažit ji postupně rozšiřovat.

 

15.3.2010

Minulý víkend jsme se v rámci členské schůze KBO měli možnost vidět s Argentem a samozřejmě jeho páníky. A tuto neděli jsme se byli podívat za našimi přáteli v Liblíně, kde probíhal jeden z tradičních výcvikových dnů, na který se přijela podívat i Agháta. Fotografie z obou „akcí“ jsme přidali do alba PODZIM/ZIMA. Více informací pro zájemce o výcvik ohařů naleznete ZDE. A vzhledem k tomu, že jaro klepe na dveře, založili jsme album JARO 2010.

 

29.02.2010

Do ALBA - PODZIM/ZIMA jsme opět přidali pár fotografií.

 

10.02.2010

V neděli 7.2.2010 splnil náš Asconio poslední podmínku k uchovnění. Na MVP Brno 2010 obdržel ( po roce věku ) od rozhodčího Ing.Vlasáka ve třídě mladých známku Výborná 1.

Zde si můžete prohlédnout pár fotografií z výstavy a video – Asconio di Witigenove a Argo dei Giotto

V sekci VIDEA najdete další nahrávky s našimi Italy.

 

19.01.2010

V ALBU - PODZIM/ZIMA najdete pár nových fotek s našimi Italy.

 

09.01.2010

Všechny návštěvníky našich stránek zdravíme v roce 2010 a samozřejmě přejeme v novém roce hodně pohody a mnoho úspěchů. Připravili jsme pro vás  malý souhrn výsledků našich psů a samozřejmě našich odchovánků, kterých dosáhli v předešlém roce. Děkujeme za přízeň v roce 2009 a těšíme se na vaše návštěvy v roce letošním.

A jako první letošní novinku uvádíme výsledky Agathy di Witigenove z NV výstavy v Olomouci, kde získala V1, svůj třetí CAJC a také třetí BOB. Gratulujeme k výsledkům, ale především ke splnění podmínek pro udělení titulu

ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION!!!!!!  

 

INFORMACE Z ROKU 2009

 

NFORMACE ROK 2008 ( naše první štěňata a další veselé události)

EintrittVstupEnterEintritt

FOTKY A INFORMACE O NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI NAJDETE TAKÉ NA FACEBOOKU

 

Karel Kahuda | Vytvořte si vlastní štítek