ROK 2009

 

 

12.12.2009

Po „kratší“ odmlce jsme pro vás připravili pár fotografií do ALBA - PODZIM/ZIMA

 

17.11.2009

Naše štěňata oslavila 9. listopadu svoje první narozeniny. Díky báječným majitelům, kteří nám poslali aktuální  fotografie, jsme pro vás připravili NAROZENINOVÉ FOTOALBUM, kde si můžete prohlédnout všech 13 štěňat. Všem majitelům děkujeme a štěňatům přejeme alespoň 13 x tolik let.

 

VŠESTRANNÉ ZKOUŠKY OHAŘŮ

O víkendu 24.-25.10.2009 jsme ve Žluticích udělali pomyslnou tečku za zkouškovou sezonou. Agnes byla přihlášena na VZ ohařů, které jsou pro každého ohaře a jeho vůdcem vrcholem výcviku. No a tenhle „puntík“ se opravdu povedl.

Agnes složila VZ v I.ceně se třemi trojkami a celkovým počtem 478 bodů!! S trochou nadsázky můžeme říct, že je Agnes prvním všestranně upotřebitelným Italem na světě:)) Fotografie z všestranných zkoušek ohařů.

A vzhledem k tomu, že dobrých zpráv není nikdy dost, tak máme informace, že se zadařilo i v Itálii – Ulisse di Casamassima se probojoval do národního finále S.Uberto. A tak nezbývá než držet palce………

 

28.10.2009

Konečně jsme zpracovali fotografie a nějaký komentář k našemu týdennímu pobytu v Itálii.

Fotografie z „italského“ lovu a soutěže S. Huberto

Fotografie z výletů.

Fotografie ze 45ª Esposizione Nationale Canina, kde získala Agnes BOB

 

19.10.2009

Včera jsme se s Agrippinou a Asconiem zúčastnili ZV, které pořádal OMS Klatovy nedaleko Běhařova.

Jak Agrippina tak Asconio podali ne svůj věk opravdu hezké výkony, které nejen že potěšili nás, ale především je velice pěkně ohodnotili i rozhodčí. No a umístění obou našich štěňat je pro nás příjemným bonusem.

Fotodokumentaci, kterou máme především díky členům korony, najdete ve Fotoalbu ZV Běhařov 09.

 

Agrippina di Witigenove  - I.cena, 221 b., Nos 4……….VÍTĚZ ZKOUŠEK

Asconio  di Witigenove     - I.cena, 218 b., Nos 4………. 3. MÍSTO

 

13.10.2009

V neděli 11.10.2009 jsme se zúčastnili Světové výstavy v Bratislavě. Italské ohaře posuzoval Antonio di Lorenzo.

Z výsledků, které si přihlášení Italové odnesli z kruhu je zřejmé, že pan rozhodčí neměl zcela vyhraněný vkus.

Všichni naši Italové si odnesli VÝBORNOU a naprosto úžasné posudky.

Třídy mladých: Asconio di Witigenove - V3, Aghata di Witigenove - V2.

Třída šampionů: Agnes od Nebeské brány - V3.

Fotografie si můžete prohlédnout ve FOTOALBU.

 

07.10.2009

V pondělí jsme se vrátili z Itálie, kde jsme strávili opravdu nabytý týden, který jsme zakončili na 45a NV ve Faenze.

Agnes si z kruhu odnesla ocenění ECC 1, svůj čtvrtý italský CAC a rozhodčímu se natolik  líbila, že jí k naší obrovské radosti zadal titul BOB. Asconio získal ECC 2 a překrásný posudek.

Více z naší dovolené v Itálii připravujeme do AKCÍ.

 

06.10.2009

Ze Sonsbecku a z Litoměřic nám přišli nové fotečky Aliny a Aidy, můžete se na ně podívat na Aliny a Aidy kartě.

 

14.09.2009

Přes všechny akce a události jsme ani neuvedli, že u nás byla na dovolené Angela (Saritě se k moři nechtělo...), tak alespoň pár foteček z této  návštěvy.

 

06.09.2009

Dnes jsme dostali skvělou zprávu, že jedno z našich „dětí“ Argento v necelých 10ti měsících složil ZV v I.c, 213 bodů, nos 4. Majitelům Kátě a Karlovi děkujeme a samozřejmě moc moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů:))))

 

03.09.2009

V sobotu 29. srpna jsme byli na MVP v Mladé Boleslavi, kam byl přihlášen Asconio spolu se dvěma sourozenci - Ambrou a Argentem. Naše štěňata si z kruhu odnesla tato ocenění: Asconio V1, CAJC, nej.mladý jedinec, Argento V2, Ambra V1, CAJC.

 

01.09.2009

Ve středu 26. srpna  jsme se s Agnes zúčastnili PZ, které v Nalžovských Horách uspořádal KKO. Agnes podala velice pěkný výkon ( 297 b.) a v nemalé konkurenci ( 17 přihlášených psů) se stala VÍTĚZEM ZKOUŠEK a získala svůj DRUHÝ CACT. Fotografie z těchto zkoušek si můžete prohlédnout zde.

 

20.08.2009

V neděli 16. srpna jsme si udělali překrásný výlet do italského městečka Sacile, kde se při příležitost 736 Sagra dei Osei konal 40 – tý ročník Národní výstavy psů. Rozhodčí A.Griffa posuzovala celkem 10 Italských ohařů.

Asconio si z kruhu odnesl ocenění ECC 1 a stal se tak vítězem třídy mladých. Agnes si v pracovní třídě vyběhala svého třetího italského CAC. Fotky z výstavy a výletu do Benátek najdete ZDE.

 

30.07.2009

Majitelé Apokalypsy ( Tery) nám poslali náááádherné fotky, o které se s vámi rádi podělíme. Najdete je u Apokalypsy na kartě ( další obrázky).

Dále jsme byli o víkendu v Hradci Králové, takže jsme měli jedinečnou příležitost navštívit další z našich štěňátek Agátku. Fotografie, nejen z této velice příjemné návštěvy, najdete v rubrice FOTOALBA – LÉTO 2009.

Karty jsme ještě zaktualizovali Agatce a aby jim to nebylo líto, tak i Agrippině a Asconiovi.

 

06.07.2009

S Asconiem jsme vyrazili na Oblastní výstavu v Rokycanech a na  Národní výstavu v Klatovech. Asconio obdržel na těchto výstavách ocenění Velmi nadějný 1. Fotografie z výstavy jsou na  Asconiovo Kartě – Galerie.

 

Zaktualizovali jsme karty a galerie na rajčeti ArgentoviApokalypse  a  Ambře. Ambra se zúčastnila již čtvrté výstavy a obdržela svou čtvrtou Velmi nadějnou. Gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

 

21.06.2009

Díky nádherným fotografiím, které nám posílají majitelé Argenta, jsme zaktualizovali karty a galerie na rajčeti: Argentovi a Apokalypse.

 

Dále jsme přidali Ambře fotky z Oblastní výstavy v Kunraticích, kde získala svojí čtvrtou Velmi nadějnou. Gratulujeme a také za tyto fotografie děkujeme Káťe. Další hezké fotky nejen Argenta najdete na jeho a Glenovo stránkách.

 

15.06.2009

Anja se Stephanem nám poslali fotky s Antoniem a tak se o ně s vámi moc rádi podělíme. Je vidět, že Tonda je  spokojený a 2,5 letý Ole je jeho velký kamarád. Fotografie najdete na Tondovo kartě a také v galerii na rajčeti.

 

03.06.2009

Přidali jsme Fotografie z návštěvy CHS di Montericco, signora Lasagni a zkoušek v Quattro Castella.

Další informace najdete v AKCÍCH.

 

28.05.2009

Přidali jsme Fotografie z “volného dne“ a  výstavy v Pise., kde Agnes získala svého druhého Italského CAC. Další informace najdete v AKCÍCH.

 

26.05.2009

Přidali jsme Fotografie z výstupu na Monte Cusna a od Lago Calamone. Další informace najdete v AKCÍCH.

 

22.05.2009

Přidali jsme Fotografie z výstupu na Monte Ventasso. Další informace najdete v AKCÍCH.

 

17.05.2009

Do rubriky AKCE jsme přidali  fotografie ze dvou výletů, na které jsme vyrazili v Itálii v neděli..

 

14.05.2009

Prozatím jsme pro Vás připravili fotografie z prvního dne v Itálii na dalších dnech intenzivně pracujeme.

 

13.05.2009

V pondělí odpoledne jsme se vrátili z Itálie, kde jsme strávili nádherných 10 dnů s našimi Italy. Je toho hodně a tak budeme fotky a informace přidávat postupně do AKCÍ.

Doufáme, že se vám budou líbit.

Ze všeho nejdříve, ale musíme zpracovat fotografie a informace, které jsme obdrželi od našich přátel v době, kdy jsme byli pryč.

 

Takže telegraficky:

 - Ivo nám poslal ze Švýcarska nádherné fotky 6 měsíčního Agotta, které najdete na kartě a rajčeti

 - další skvělé fotky přišli ze Severního Porýní od Sylvie a Klause,  fotografie Aliny najdete ve fotogalerii na rajčeti

 - v neděli 10.05.2009 se na Konopišti konala tradičně klubová výstava, které se zúčastnily Agatha a Ambra obě feny obdržely známku Velmi Nadějná a do závěrečné soutěže o nejhezčí štěně postoupila Agatha, fotky z výstavy nám poslali majitelé Agathy a můžete se na ně podívat u Agathy v  galerii. Za obrázky z výstavy moc děkujeme.

 

27.04.2009 Tento víkend  nás navštívil Argento a společně jsme se jeli podívat na MVP do Českých Budějovic, kde jsme podpořili jedno z našich štěňat Ambru. Ambra se naprosto skvěle předvedla  a z kruhu si odnesla VN. Majitelům gratulujeme k úspěchu na výstavě. Zároveň jsme Ambře zaktualizovali kartu. Celkové výsledky IO jsou v Akcích. Také jsme o  víkendu nafotili spousty fotek, které jsou jak jinak plné Italských ohařů.

 

19.04.2009 Majitelé Agathy nám poslali opravdu pěkné fotečky, takže se na ně určitě podívejte na Agátky kartě ( a rajčeti). Další skvělé fotky poslala panička Apokalypsy ( Teri) a tady doporučuji řádně prohlédnout obrázek č. 2 na rajčeti. Za fotky samozřejmě moc děkujeme a těšíme se na obrázky od dalších majitelů.

 

09.04.2009  Přidali jsme nějaké fotky našich Italů - Agnes, Agrippinky a Asconia  - z uplynulého  víkendu. V úterý u nás byla na návštěvě Angela  a  tak jsme jí při té příležitosti aktualizovali kartu a galerii na rajčeti.

 

29.03.2009 Argentovi jsme díky nádherným fotkám, které fotí jeho panička Káťa aktualizovali kartu a galerii na rajčeti. Další fotky Argenta najdete na jeho a Glenovo stránkách.

 

22.03.2009 Připravili jsme fotky z tohoto a minulého víkendu. Oba víkendy jsme strávili samozřejmě s Italy - nejen našimi.

 

12.03.2009 Toto pondělí odjelo naše poslední štěně do nového domova. Agotto bude bydlet ve Švýcarsku, konkrétně v Zürichu. Jeho nový páníček Ivo, který byl  sympatický nejen nám, ale především Agottovi už nás informoval, že cesta proběhla naprosto v pohodě a Agotto už si užívá nového domova.

Připravili jsme Agottovi pár fotek z uplynulého víkendu  a také fotografie s novým páníkem. Přejeme Agottovi a Ivovi hodně štěstí, zdraví a spousty skvělých, společných zážitků.

 

09.03.2009 Pokračujeme v aktualizaci karet a galerií ( dalších obrázků) a dnes je to Andrea, Agatha, Antonietta, Ambra

 

06.03.2009  Dnes jsme zaktualizovali karty a galerie ( další obrázky)  Angelině ,Apokalypse, Aidě, Argentovi. Nové fotky dalších štěňat budeme průběžně přidávat.

 

28.02.2009 Pro dnešní den jsme zaktualizovali karty a galerie Tondovi a maskotovi vrhu „A“ Alině.

 

10.02.2009 Na návštěvu přijel Argento a tak jsme přidali    album  “Víkend s Italy“.

 

27.01.2009 Shrnutí s fotografiemi, toho jak štěňata rostla no a také toho, jak  nás  opouštěla.

Agotto           - 12.03.2009 - majitel Ivo - Zürich ( CH)

Andrea          - 25.01.2009 - majitelé Juliane a Guillermo -Vilsbiburg (DE)

Angela           - 25.01.2009 - majitelé Pavlina a Rainer  - Vilsbiburg (DE)

Antonietta     - 18.01.2009 - majitel Tilo  -  Freiberg ( DE)

Argento         - 17.01.2009 - majitelé Káťa a Karel - Praha ( CZ)

Agatha          – 11.01.2009 - majitel Pavel  - H.Králové ( CZ)

Antonio         - 08.01.2009 - majitelé Anja a Stephan – Berlin- ( DE )

Aida              – 03.01.2009 - majitel Luboš – Litoměřice ( CZ)

Ambra          – 30.12.2008 - majitel Ivana – Sulice ( CZ)

Apokalypsa  – 30.12.2008 - majitel Zdeňka - Praha (CZ)

Alina             – 29.12.2008 - majitelé Sylvia  a Klaus – Sonsbeck (DE)

 

Všichni noví páníci jsou neskutečně sympatičtí a štěňata už si naplno užívají nové domovy.Tímto zdravíme všechny nové majitele našich štěňat a děkujeme, že nás průběžně informují a posílají fotky. Přejeme mnoho štěstí, zdraví a pokud možno co nejvíce pracovních a výstavních úspěchů se štěňaty di Witigenove.

 

24.01.2009 Přidali jsme krátká videa z procvičování přivolání.

Přivolání Cacho (Andrea) .wmv

Přivolání Agrippina .wmv

 

19.01.2009 Přidali jsme album  “Bandabraccoti na výletě“.

 

Další fotky z tohoto výletu pořídila naše kamarádka Káťa.

 

02.01.2009 Přidali jme video se štěňaty “Štěňata a robot“ aneb k čemu je dobrý čínský robot.

 

INFORMACE ROK 2008 ( naše první štěňata a další veselé události)

EintrittVstupEnterEintritt

FOTKY A INFORMACE O NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICI NAJDETE TAKÉ NA FACEBOOKU

 

Karel Kahuda | Vytvořte si vlastní štítek